E FUNDIT/ Zhbllokohet supersfida, Barcelona-Sevilla (VIDEO)
Miniera e Bulqizës, policia e rendit përplaset me policinë private
Policia e rendit dhe ajo private janë përlasur sot minierën e Bulqizës. Shkak është bërë moslejimi i kalimit të makinave të kromit të kompanive të tjera, në territorin e firmës “Tur Alba”, nga kjo e fundit.

Policia e Bulqizës, ka ndërhyrë në këtë situatë, duke e konsideruar të padrejtë veprimin e kompanisë në fjalë, që sipas policisë u kërkon shuma të konsiderueshme në këmbim të kalimit. /albeu.com/
Shtuar më 24/04/2013, ora 16:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori