Mezi po e prisni Natën e Vitit të Ri? Meterologët kanë një lajm të keq (FOTO LAJM)

Pëlqej
Prej disa ditësh po përjetojmë emocionet e para të festave të fundvitit të cilat mezi i presim.

Padyshim që dita më e rëndësishme është nata e vitit të ri ku të gjithë dalin të festojnë me familjen dhe shoqërinë.

Por si duket moti do të na prishë shumë punë. Sipas një parashikimi nga “accuëeather” Nata e Vitit të Ri do të jetë kohë më shi.

Siç mund t'a shihni edhe në galerinë e bashkangjitur lajmit, në Tiranë temperaturat do të jenë: maksimalja 12 gradë Celsius dhe minimalja 7 gradë Celsius. /albeu.com/


Shtuar më 13/12/2017, ora 08:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori