Meta: Zgjidhje ne perputhje me transparencen dhe Kushtetuten
Albeu.com
Ministri i Jashtëm Meta dhe homologu i tij Nickolay Mladenov po mbajnë një konferencë të përbashkët për shtyp. Duke iu referuar situatës politike, zoti Meta nuk u deklarua për rolin e tij si ndërmjetësues në një takim ...... të liderëve politikë për zgjidhje të krizës, por theksoi se janë të gjitha kushtet për t’u mundësuar një zgjidhje në përputhje me transparencën dhe Kushtetutën. “
Shtuar më 14/05/2010, ora 12:48
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori