Meta zbulon numrin "magjik", sa deputetë marrim në çdo qark
Ish-kreu i LSI-së dhe presidenti i zgjedhur Ilir Meta ka bërë një parashikim për numrin e deputetëve që sipas tij pritet të marrë partia që drejtoi deri pak javë më parë.

Sipas Metës, pakti Rama-Basha dëmton partitë e reja por jo LSI-në.

"Me rezultatet e zgjedhjeve të vitit 2015">2015, LSI-ja merr 34 mandate. Me atë numër votash marrim 7 mandate deputetësh në Tiranë, 4 mandate në Durrës, 4 në Fier, 4 në Elbasan dhe kështu me rradhë"., - u shpreh ai para gazetarëve. /albeu.com/
Shtuar më 23/05/2017, ora 13:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori