Meta zbulon mesazhet me Ramën pas arritjes së marrëveshjes
Pëlqej
Pakti mes Edi Ramës dhe Lulzim Bashës u arrit në orët e vona të darkës dhe zgjidhjen e ngërçit politik, kryeministri Edi Rama e ka biseduar edhe me aleatin e tij Ilir Meta.

I ftuar në emisionin Zonë e Lirë, Presidenti i zgjedhur Meta ka treguar se shkëmbyer disa mesazhe me kryeministrin Rama.

Megjithëse Meta nuk dha detaje se çfarë ka biseduar me sms me kryeministrin, ai u shpreh se Rama ka qenë mjaft i qetë e tashmë i relaksuar.

Cani: Pas paktit me Bashën ke komunikuar me Ramën?

Meta: Po kemi folur, me mesazhe.

Çani: E cfarë thoshte?

Meta: Shumë mirë, është më i qetë është… më i relaksuar./albeu.com/


Shtuar më 19/05/2017, ora 23:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori