Meta: Të fitojmë kohën e humbur
Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Ilir Meta ka kërkuar nga Lëvizja Rinore për Integrim të punojnë më shumë për të fituar kohën e humbur padrejtësisht. Sipas tij e ardhmja e vendit është e lidhur ngushtë me integrimin.

‘Apelojmë për përmfushjen e kushteve për në BE, të fitojmë kohën e humbur padrejtësisht”, u shpreh Meta duke nënvizuar se rinia është një aset i çmuar i Shqipërisë për të sotmen dhe të ardhmen. /albeu.com/
Shtuar më 03/04/2012, ora 17:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori