Meta s’i ndahet LSI-së, ia merr valles me daulle në Kukës (VIDEO)
Ish-kreu i LSI-së Ilir Meta dhe nënkryetari i kësaj partie Luan Rama janë kanë marrë valles në Kukës.

Nën tingujt e muzikës veriore, Presidenti i zgjedhur Meta dhe nënkryetari i LSI-së duken shumë të entuziasmuar të rrethuar nga mbështetësit e tyre.

Gjatë fjalës së tij me kuksianët, Luan Rama i ka dhënë një tjetër mesazh kryeministrit të vendit kur thotë se “Burri mbahet prej llafi, e jo prej brirësh”.

“Do me thënë se burri kapet prej llafi dhe jo prej timonit. Le t’ia lëmë timonin në dorë cilit do që nuk di gjë tjetër përveç se të mbajë timonin”,- u shpreh Luan Rama. /albeu.com/

Shtuar më 04/06/2017, ora 16:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori