Meta shfaqet i entuziazmuar, hedh valle mes të rinjve (VIDEO)
I ftuar sot në festën që Kryegjyshata e Bektashinjve kishte organizuar me rastin e Vitit të Ri ka qenë Presidenti Meta.

Të pranishëm ishin gazetarë e analistë të njohur, si dhe botuesi i mediave “Neës24” e “Panorama”, Irfan Hysenbelliu.

Meta e ka lënë veten të lirë dhe ka kërcyer pa komplekse, madje nuk ka ngurruar t’ja marrë valles shtruar me të pranishmit. /albeu.com/
Shtuar më 29/12/2017, ora 22:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori