Meta reagon për herë të tretë: Mjaft dhunës
Për të tretën herë Presidentit të Republikës, Ilir Meta reagoi në lidhje me agravimin e protestës të thirrur nga opozita.

Meta bën thirrje për distancimin nga aktet e dhunës.

Ndërsa për policinë të evitojë përdorimin e panevojshëmdhunës ndaj protestuesve.

“I bëj thirrje sërish të gjithë individëve që të distancohen nga aktet e dhunës dhe Policisë së Shtetit të ruajë qetësinë dhe të evitojë përdorimin e panevojshëmdhunës ndaj protestuesve”, thekson Meta.
Shtuar më 11/05/2019, ora 22:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori