Meta reagon pas vdekjes së liderit të ISIS: Lajm shumë i mirë!
"Ikja në ferr e Al-Baghdadi është një lajm shumë i mirë..."

Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas vdekjes së liderit të ISIS, Al-Baghad.

Në një postim në rrjetet sociale, Meta shkruan se ky është një lajm i mirë për njerëzimin.

Postim i plotë:

Ikja në ferr e Al-Baghdadi është një lajm shumë i mirë për njerëzimin, për një botë në paqe dhe më të sigurtë! Mbështes plotësisht deklaratën e Presidentit Trump! Krenar që Shqipëria është pjesë e koalicionit botëror në luftën kundër terrorizmit!

Shtuar më 27/10/2019, ora 16:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori