Meta: Presim bashkepunimin e opozites per ta zbatuar
Albeu.com
Rezoluta e PE-së shpreh qartë edhe rrugën mbi të cilën duhet të ecë Shqipëria dhe qeveria pret bashkëpunimin e opozitës për ta zbatuar atë. Kështu është shprehur Zv. kryeministri dhe njëkohësisht ...... ministri i jashtëm Ilir Meta në një prononcim për mediat në lidhje me miratimin e rezolutës të Parlamentit Europian për Shqipërinë. Meta duke përshëndetur edhe thirrjen e kryeministrit Berisha për bashkëpunim me opozitën theksoi se ajo që mbetet është që të implementohet sa më shpejtë kjo rezolutë
Shtuar më 08/07/2010, ora 16:40
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori