Meta premton heqje taksash për industrisë fasonë
Gjatë vizitës në një punishte të industrisë fasonë në njësinë 8 në kryeqytet, kryetari i Lëvizjes Socialiste për integrim, Ilir Meta premtoi lehtësim të politikave të kreditimit.

Kreu i LSI-së ishte dhe në Shkodër ku tha se heqja e tvsh-së për lëndër e para dhe makineritë është bërë me institstimin e LSI-së.
Shtuar më 19/06/2013, ora 18:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori