Meta: Plan per 100 mije vende pune
Albeu.com
Levizja Socialiste per Integrim ka zhvilluar nje takim ne Vlore. Lideri i LSI Ilir Meta ka sulmuar ashper qeverine per mungesen e vizionit ne kater vitet e qeverisjes se saj dhe ka premtuar hapjen e 100 mije vendeve te punes nese LSI vjen ne pushtet.“Ne kemi nje plan konkret e te studiuar me specialistet tane vendas e te huaj, per te krijuar 100 mije vende te reja pune gjate 4 viteve te ardhshme dhe per te krijuar perspektiva per biznesin”, ka deklaruar Meta.
Shtuar më 11/04/2009, ora 16:22
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori