Meta paralajmëron lëvizjet e parë, çfarë do ndodh me ministrat e përfolur? (VIDEO)
Presidenti Ilir Meta ka folur sonte ne intervisten me gazetarin Sokol Balla, edhe per dekretimin e qeverise se re, pasi iu kujtua deklarata e tij gjate fushates elektorale kur tha se nuk do dekretoje ministra qe kane lidhje me kanabisin.

“Do permbush te gjitha detyrimet e mia kushtetuese. Do pres konstituimin e parlamentit te ri. Duhet të prisni veprime tërësisht kushtetuese, insttitucionale, demokratike dhe transparente”, tha ai. /albeu.com/
Shtuar më 24/07/2017, ora 23:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori