Meta nuk jep deklarata në Ditën e Gënjeshtrave
Pas takimit me kryeministrin Berisha, në një prononcim të shkurtër për mediat, kreu i LSI-së Ilir Meta është shprehur se nuk mund të bëjë deklarata pasi sot ishte 1 prilli, dita e gënjeshtrave.

“Sot është 1 prill dhe nuk ka vlerë të bëjmë deklarata, sepse nuk e di sa të besueshme do të ishin”, tha Meta. /albeu.com/
Shtuar më 01/04/2013, ora 14:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori