Meta nuk dekretoi Cakajn, Rama i nxjerr inatin gazetarëve
Gent Cakaj nuk u dekretua si Ministër i Jashtëm dhe kjo ka krijuar një ngërc të ri mes Presidentit Ilir Meta dhe Kyeministrit Rama.

Ky i fundit me anë të një postimi në Twitter, ka sulmuar gazetarët të cilët sipas tij po mbështesin Metën.

Postimi i plotë

"Janë shpërndarë kadrinjtë krra-krra-krra,nga Andi Kadriu tek Kadri Lubonja e me radhe kadri andej e kadri këtej, futur shtëpishtëpi nga vrima e televizorit, duke u rrekur t’i tërheqin njerëzit pas gurit që hodhi në lumë IMÇertifikata e Sigurisë Shihemi tek Çani po hë." /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2019, ora 18:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori