Meta në Fier: Të rinjtë janë të parët në politikë dhe vendimmarrje
Pëlqej
Kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, i cili ka qenë i pranishëm në një aktivitet të organizuar nga të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim në qytetin e Fierit, ka thënë se pjesmarrja e tyre në politikë dhe vendimmarrje është e rëndësishme.

"Për LSI-në të rinjtë janë të parët", ka thënë Meta, i cili rikonfirmoi mbështetjen e tij dhe të LSI-së për nxitjen e politikave rinore dhe punësimin e të rinjve.

Meta vuri në dukje rëndësinë për punë më të mirëpaguara për të rinjtë, si edhe krijimin e kushteve më të mira për zhvillimin e tyre. /albeu.com/
Shtuar më 20/03/2017, ora 15:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori