Meta mbështet kanditaturën e Bashës
Ilir Meta
Në një konferencë për shtyp kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim Ilir Meta ka mbështetur kanditaturën e Lulzim Bashës për kryetar bashkie. Ai ka theksuar se Basha është kandidati i “aleancës për qytetarin” dhe pavarësisht formaliteteve ai do ta ndihmojë bashkinë t`i kthehet punës. /albeu.com/

Shtuar më 23/03/2011, ora 14:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori