Meta i sigurtė: Aleanca pėr Shqipėrinė Europiane ka nė kuti 80 mandate
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kreu i Lėvizjes Socialiste pėr Integrim falenderoi qytetarėt pėr pjesėmarrjen e lartė nė zgjedhje. Nė njė konferencė pėr shtyp, Meta u shpreh se Aleanca pėr Shqipėrinė Europiane ka nė kuti 80 mandate.


"Aleanca pėr Shqipėrinė Europiane ka tashmė nė kuti 80 mandate ndėrsa LSI ka 15 deri nė 20 mandate. Megjithatė nuk ėshtė kjo mė e rėndėsishmja. E rėndėsihme ėshtė tani qė procesi i numėrimit tė vijojė normalisht. Unė jam i bindur se ky angazhim qytetar pėr tė prodhuar standarde tė cėnuara nga kryeministri deri nė fillim tė procesit do te perfundoje me sukses. Ju ftoj tė gjithėve tė vijojmė punėn me qetėsi pėr pėrfundimin e kėtij procesi" deklaroi Meta.

Kreu i LSi-sė vlerėsoi edhe rezultatet e dala nga exit-pollet. /albeu.com/
Shtuar më 23/06/2013, ora 21:30
ilir dardani
e Dielë 23 Qershor 2013, Ora 21:42
nese vertet jeni fitues ateher mjer shqiptaret,por inshallah nuk jeni fitues edhe pse keni dhen shum lek per te votuar per ju,,
ermir tirana
e Dielë 23 Qershor 2013, Ora 23:13
po prit o hajdut 21 janarit,,perpara te shohim rezultatin pastaj te vedosim kush ka fituar,,,o e ben per te fare rremujen ti dhe bashke me kiminelet qe ke pas,,,ti nuk di cfar eshte demokracia ti din vetem me vjedhur,,,j krijesa me e felliqur ,,bshke me edi rama e t majtes shqiptare,,cfar tiejeun fato nanos qe nuk ju shpor naps ju te dy,,,,nano si qe eshte socialist ivertet i bashke me meidanin e arben malajn jo ju o te pa fytyre!!!!shpresoj qe keni humbur,keshtu ktehe nano n ps
drita
e Dielë 23 Qershor 2013, Ora 23:15
keta paskan pase pare te madhe, kane ndare pare e karta identiteti sa jane shqyer
neutral neutrino
e Dielë 23 Qershor 2013, Ora 23:51
Para komentuesit duken qe jane analfabet,se nuk dine shqipen,nejse,largimi i Sales dote jete nje fitore e madhe per te gjithe...
Veli Hoxha
e Hënë 24 Qershor 2013, Ora 00:16
O idjot, hajdut,ke vjedhur gjysmen e Shqiperise . O ,koktundes,O kryekurva e botes(me fal e kisha per Moniken) Turp per Shqiperin qe ushqen qen si ty.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.