Meta i bën një tjetër "gol" Ramës nga Prishtina (FOTO LAJM)

Ditën e sotme është zhvilluar në Kosovë një aktivitet me rastin e 20 vjetorit të çlirmit nga Serbia.
Të pranishëm kanë qenë figura të njohura politike, ku prezenca e Bill Clintonit si miku më i mirë i Kosovës ka sjel

Presidenti Meta, ka uruar Kosovën përmes një postimi në Facebook duke shprehur mirënjohjet e tij ndaj Amerikës.
"Gëzuar 20-vjetorin e lirisë Kosovë e dashur! Falënderim dhe mirënjohje përjetë SHBA-së, NATO-s dhe Presidentit Klinton!", shkruan Meta.

Këtij urimi, presidenti i ka bashkangjitur edhe disa foto nga aktiviteti, ku te asnjëra prej tyre nuk shihet Rama. Ndoshta këto foto janë një përzgjedhje e qëllimshme tek të cilat Meta është përpjekur të fshijë Ramën.
Shtuar më 12/06/2019, ora 14:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori