Meta: Herët për të folur për strategjitë elektorale
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Ilir Meta ka deklaruar se LSI-ja do të jetë në koalicion me ato forca që e afrojnë Shqipërinë me Bashkimin Europian.
Nga qyteti i Shkodrës ku është takuar me struktuarat e LSI-së, Meta theksoi se është herët për të folur për koalicionet elektorale dhe se për këtë do të vendosin strukturat e partisë.

"Është herët për të folur për strategjitë elektorale. Lëvizja Socialiste për Integrim i qëndron marrëveshjeve. Ne do jemi pranë forcave që afrojnë Shqipërinë me integrimin ndërsa për koalicione do vendosin bordet drejtuese të LSI-së. Ne do bëjmë gjithçka për integrimin e Shqipërisë në Bashkimin Europian", ka theksuar Meta.
Shtuar më 23/12/2012, ora 18:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Taulant dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian

Taulant dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian