Meta heq kostumin e presidentit e ngre gotën e verës me profesorin
Presidenti Ilir Meta ka postuar një foto në Facebook nga një vizitë e tioj në një fermë.

Në prani të profesorit Rexhep Uka, Meta ka hequr kostumin e Presidentit dhe ka shijuar një gotë verë.

“Sot te Ferma Uka – Një mrekulli shqiptare – Gjithçka Bio!
Me profesor Rexhep Ukën gjithmonë mëson diçka të re”, -shkruan Meta. /albeu.com/

Shtuar më 04/10/2017, ora 16:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori