Meta e Gjinushi takohen pas katër vitesh konflikt
Kreu i PSD-së, Skënder Gjinushi, dhe kryetari i LSI-së, Ilir Meta, janë takuar më në fund pas më shumë se katër vitesh konflikt. Ata janë parë bashkë teka pinin një kafe në hotel “Rogner” dhe në përfundim të këtij takimi janë ndeshur me një tjetër aleat të majtë, kreun e Demokracisë Sociale, Paskal Milo.

Marrëdhëniet mes Metës dhe Gjinushit u ftohën pas zgjedhjeve të vitit 2009, kur LSI bëri aleancën paszgjedhore me PD-në. /albeu.com/
Shtuar më 20/02/2014, ora 11:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori