Meta-Corker: Diskutime mbi intensifikimin marrëdhënieve tregëtare
Ilir Meta
Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Ilir Meta vijon takime në Kongresin dhe Senatin amerikan. Gjatë së premtes ai është takuar me senatorin dhe njëkohësisht edhe anëtar i Komisionit të Jashtëm Bob Corker.

Kreu i LSI-së Meta dhe senatori Corker kanë rënë dakort të intensifikohen marrëdhëniet tregëtare mes SHBA-së dhe Shqipërisë ndërsa është biseduar edhe për burimet natyrore në vendin tonë. /albeu.com/

Shtuar më 30/03/2012, ora 12:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori