Meta: Bajrami, në një moment të shkëlqyer
Ilir Meta
Zëvendëskryeministri dhe njëherësh ministri i ekonomisë Ilir Meta duke uruar besimtarët muslimanë për festën e Kurban Bajramit theksoi se kjo festë përkon edhe me një moment të shkëlqyer për të gjithë shqiptarët, ate të lëvizjes së lirë.

“Në festa të tilla të gjithë shqiptarët të bashkohen sepse e bëjnë shoqërinë tonë më njerëzore dhe përkon me harmoni që edhe ne politikanë kemi nevojë” u shpreh Meta.
Shtuar më 16/11/2010, ora 11:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori