Meta, Arvizu dhe Gjebrea rafting në Skrapar (FOTO-LAJM)

Kreu i Kuvendit Ilir Meta, ambasadori i SHBA-ve, Aleksandër Arvizu dhe prezantuesi Ardit Gjebrea kanë shijuar dje raftingkanionet e Skraparit.

“Një fundjave ndryshe, por edhe surprizë për mua. Vend i jashtëzakonshëm në kanionet e Skraparit ku është e paimagjinueshme eksperienca me sport rafting.”- shkruan Gjebrea në Facebook. /albeu.com/
Shtuar më 07/06/2014, ora 09:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori