Mësoni si do të jetë moti për ditën e sotme
Paraditja paraqitet me kthjellime në pjesën më të madhe të vendit. Por

pasditja sjell fuqizim të përkohshëm të vranësirave në territor, kryesisht Qendër dhe zonat Juglindore.

Sërish bregdeti, kryesisht ai Jugor mbetet me kthjellime dhe vranësira kalimtare.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit ulen lehtë gjatë mëngjesit po ashtu mesdita vijon me 1-2°C, kryesishtzonat Verilindore dhe Juglindore.

Era do të fryjë mesatare deri e fortë në det, me shpejtësi 50 km/h nga drejtimi Verior-Verilindor duke krijuar në det dallgëzim 2 ballë. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2018, ora 08:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori