Mësoni çfarë ndodhi pas kamerave me Xhiselën (VIDEO)
Xhisiela Maloku tha fjalët e saj mbrëmë në emisionin ‘Opinion’, disa ditë pasi ajo dhe historia e saj u bënë kryefjalë e lajmeve dhe debateve të opinionit publik ditët e fundit.

Ky është momenti pak para regjistrimitintervistësXhisielës me gazetarin Blendi Fevziu, e cila foli dhe tregoi versionin e saj të ngjarjeve dhe lidhjen me djalin e deputetit socialist.

Shtuar më 02/10/2018, ora 08:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori