Mësohet çfarë u gjend në dorën e grabitësit të vrarë
Në trupin e grabitësit të vrarë janë gjetur dy kallëpe dinamit të vendosur në brez, ndërsa në dorë kishte një granatë.

Mendohet që personi i vrarë është ai që ka shkëmbyer zjarr me policinë. Ndërkaq sipas hetimeve të para është me flokë të shkurtëra dhe mustaqe.

Shkëmbimi i zjarrit ka ndodhur teksa grabitësit zbraznin thasët nga furgoni që grabitën në tjetrin me të cilin u larguan.
Shtuar më 09/04/2019, ora 21:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori