Mësohen arsyet që çuan në vetëdjegien e 67-vjeçarit në Shijak
Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në Shijak ku një person rreth 67-vjeç i ka dhën fund jetës duke u vetëdjegur me benzinë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 9 të mëngjesit të sotëm në lagjen “Kodër”.

Ndërkohë mësohet se 67 vjeçari ishte me probleme psikologjike. Familjarët e tij janë shprehur se vuante nga depresioni prej disa kohësh.

Sakaq, policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet. /albeu.com/
Shtuar më 06/02/2019, ora 10:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori