Mesazhi i fundit i aktorit në rrjetet sociale para vdekjes (FOTO LAJM)

Pëlqej
Rreth kësaj teme:

Vdekja e aktorit Art Kurti, ka tronditur opinionin publik. Sipas policisë, Arti është gjetur i vdekur në një veturë, ndërsa pranë tij është gjetur edhe një armë me të cilën dyshohet se është përdorur pasi në kokën e tij është gjetur një plumb i shkrepur.

Arti ishte mjaft aktiv në rrjetet sociale dhe fotografia e tij e fundit e publikuar ishte katër ditë më parë.

Ai në këtë fotografi ka marrë shumë komente nga miqtë e tij, të cilët pas lajmit për vdekjen kanë nisur të shprehin ngushllime.


Shtuar më 24/04/2018, ora 14:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori