Mesazh i fortë i Bashës, zbulon planin e ardhshëm të opoziës (VIDEO)
Përmes një videomesazhi në rrjetet sociale, kryetari i PD-së Lulzim Basha ka treguar hapat që do të ndjekë opozita për ti rikthyer paratë e vjedhura nga qeveria përmes kriminelëve dhe oligarkëve në xhepat e shqiptarëve.

"Ndiq Paranë" : 4 Hapa për zhdukjen e ndikimit dhe pasojave të grabitjes së vendit nga Rama me një grusht kriminelësh dhe oligarkësh", shkruan Basha në postimin e tij.
Shtuar më 22/07/2019, ora 17:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori