Mes femrave të zhveshura dhe skenave të nxehta mbi jaht, kush është djali i deputetit të PS (FOTO LAJM)

Teksa shumica e fëmijëve të politikanëve vendosin të vazhdojnë në rrugën e prindërve të tyre, djali i deputetit socialist Fidel Ylli ka "devijuar nga rruga".

Ai ka publikuar klipin e tij të parë, ku duket i rrethuar nga femrat.

Ajo çfarë bie në sy në klip është se vajzat e zhveshura drastikisht i kanë dhënë një atmosferë shumë të nxehtë klipit, një pjesë e të cilit është xhiruar mbi jaht.

“Big Cruz” e ka quajtur veten në art, i biri i Yllit.

Ai është rritur në Amerikë dhe është rikthyer në Shqipëri për të bërë bujë me këtë klip.Shtuar më 17/07/2019, ora 08:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori