Merret në mbrojtje nga policia 43 vjeçarja që e dhunonte burri
Një tjetër shtetase është marrë në mbrojtje nga ana e policisë, pas dhunës fizike dhe psikologjikeushtruar nga bashkëshorti i saj.

Nga ana e Seksionit të Rendit Publik është plotësuar kërkesë-padia për lëshimin e urdhrit të menjëhershëm të mbrojtjes për shtetasen E.P, 43 vjeçe, banuese në Berat.

Bashkëshorti i saj, shtetasi P.P, 45 vjeç, banues në Berat, ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj saj. Materialet i kaluan Gjykatës së Rrethit Gjyqësorë Berat, bazuar në Ligjin Nr. 9669, datë 18.12.2006. /albeu.com/
Shtuar më 17/11/2015, ora 10:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori