Menduat se ia hodhët dimrit? Ja çfarë pritet pas datës 15 mars
Muaji shkurt na dha shpresë të besojmë se dimri iku me janarin, në fakt marsi nuk do të jetë dhe aq i ngrohtë.

Të paktën kështu kanë parashikuar sinoptikanët në Accuweather. Sipas asaj që sipnotikanët thonë, moti do të jetë i mbizotëruar nga temperaturat e ulëta, shiu dhe stuhia.

Situata do të fillojë të përkeqësohet pas datës 14 mars, ku do të jetë edhe dita simbolike e Verës.

Megjithatë shijoni temperaturat këtë të shtunë, pasi ato do të arrijnë deri në 20 gradë celcius. /Albeu.com/

Shtuar më 07/03/2017, ora 23:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori