Menduat se filloi vjeshta? Moti bën kthesën e papritur
Pavarësisht se u duk sikur u futëm në sezonin e vjeshtës, moti do t'na suprizojë sërish.

Duke filluar nga nesër pritet të ketë rritje të ndjeshme temperatyrash.

Sipas meteorologëve, nga dita e nesërme dhe deri në fund të javës tjetër, në vendin tonë rikthehen masat e ajrit afrikane.

Kjo do të sjellë edhe rritje të ndjeshme të temperaturave të cilat do të variojnë nga 32-36 gradë. /albeu.com/

Shtuar më 07/09/2018, ora 16:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori