Melisa nuk ka komplekse e pyet për gjithçka Fatjonin: Si je në s*ks! (FOTO LAJM)

“Një vazhdim i takimit të parë”.

Kështu mund të përkufizohet takimi i dytë mes Melisës dhe Fatjonit në "Përputhen", në Top Channel.

Dyshja, ashtu sikurse dhe në takimin e parë të tyre, u panë tepër të afruar me njëri-tjetrin, madje nuk i kursyen as puthjet e përqafimet.

Biseda e tyre, teksa “duelonin” në boks, u orientua në tematika intime, ku Melisa pyeti 26-vjeçarin në lidhje me aftësitë seksuale.

Më pas, Fatjoni, i ndikuar dhe nga situata e krijuar, u mundua disa herë të puthte në buzë vajzën nga Laçi, e cila hezitoi të kryente një veprim të tillë.

Shtuar më 27/11/2020, ora 19:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori