Me zinxhirë floriri dhe femra në krevat, kush është “koka” e prostitucionit në Shkodër
Pëlqej
Sot në shkodër u godit një grup prostitucioni i cili drejtohej nga 50 vjecari Rinard Tota, 50 vjeç.

Ai nuk është një emër i panjohur për policinë, pasi është dënuar disa herë.

Ditën e sotme 50 vjecari është arrestuar nga policia e Shkodrës gjatë operacionit “Balerinat” me akuzën për shfrytëzim prostitucioni.

Ai akuzohet si organizator i këtij aktiviteti ilegal në një lokal-motel në pronësi të tij në qytetin e Shkodrës. Po kush është Rinard Tota?

Ai është i martuar dhe baba i dy fëmijëve. 50-vjeçari ka ndërruar disa herë emrat. Nga Frederik në Rinard, nga Tata në Tota me qëllim për t’i shpëtuar policisë. /albeu.com/

Shtuar më 18/11/2017, ora 22:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori