Me Vodafone DayPass shpenzoni pak dhe komunikoni shumė
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Vodafone Albania suprizon gjithnjė e me shumė klientet me ofertat e reja. Vodafone sjell pėr tė gjithė klientet Vodafone Club njė tjetėr ofertė tepėr tė leverdisshme.

Pėr vetem 60 Lekė nė ditė, oferta e re ditore DayPass ofron 600 minuta dhe 600 sms brenda komunitetit Club, si dhe 60 MB Internet nė ditė. Gjithashtu, pėr ēdo 10 ditė pėrdorimi, kėto kliente pėrfitojnė dhe 15 minuta kombėtare bonus tė vlefshėm pėr 7 ditė.

Nuk mund ta humbisni kėtė ofertė tė gjithė ju qė preferoni tė jeni gjithnjė nė kontakt me miqtė e tė afėrmit tuaj. Oferta e re ditore DayPass aktivizohet falas vetėm njeherė duke telefonuar nė numrin 131.

Behuni pjesė e komunitetit mė tė madh Vodafone Club dhe shijoni oferta tė pakrahasueshme vetėm nga Vodafone.
Shtuar më 26/09/2012, ora 15:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.

Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.