Me Vodafone DayPass shpenzoni pak dhe komunikoni shumë
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Vodafone Albania suprizon gjithnjë e me shumë klientet me ofertat e reja. Vodafone sjell për të gjithë klientet Vodafone Club një tjetër ofertë tepër të leverdisshme.

Për vetem 60 Lekë në ditë, oferta e re ditore DayPass ofron 600 minuta dhe 600 sms brenda komunitetit Club, si dhe 60 MB Internet në ditë. Gjithashtu, për çdo 10 ditë përdorimi, këto kliente përfitojnë dhe 15 minuta kombëtare bonus të vlefshëm për 7 ditë.

Nuk mund ta humbisni këtë ofertë të gjithë ju që preferoni të jeni gjithnjë në kontakt me miqtë e të afërmit tuaj. Oferta e re ditore DayPass aktivizohet falas vetëm njeherë duke telefonuar në numrin 131.

Behuni pjesë e komunitetit më të madh Vodafone Club dhe shijoni oferta të pakrahasueshme vetëm nga Vodafone.
Shtuar më 26/09/2012, ora 15:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.