"Më urdhëruan të vija tek një legen", ia ka kthen Arjan Çani: Plehrë!
Kryeministri Edi Rama është sonte i ftuar në studion e Arjan Çanit pas 7 vitesh.

Vetë Rama ka pohuar se nuk kishte shkuar atje me dëshirën e tij, por me urdhërin nga këshillëtari i tij, Endri Fuga.

“Më morën më futën në makinë dhe erdha”, -ka thënë Rama.
'Po si erdhe tek unë që çfarë nuk kam thënë për ty. Si nuk i the Fugës që unë nuk shkoj tek ai “plehrë”,-ka provokuar Arjan Çani.

‘Po i thashë që nuk shkoj tek ai ‘legen’ por urdhri i Fugës nuk kthehet mbrapa’-tha Rama. /albeu.com/

Shtuar më 09/06/2017, ora 23:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori