Me urdhër të Ramës, momenti i arrestimit të Eduart Ndocajt (VIDEO)
Ky është momenti kur policia e Lezhës ka shoqëruar ish-deputetin Eduard Ndocaj, i njohur ndryshe dhe si kaubojsi.

Shkak për shoqërimin e Ndocajt është bërë një incident ku ai ka qenë i përfshirë gjatë përurimit të shtëpisë muze të Gjergj Fishës.

Mësohet se forcat e policisë janë përplasur edhe me qytetarë të pranishëm, për të mos u afruar në këtë aktivitet.Ndërkohë, këtë moment e ka filmuar dhe vetë ish deputeti i cili u bën thirrje trupave të gardës mos e prekin me dorë pasi vetëm pak ditë më parë i është nënshtruar një ndërhyrjeje.
Shtuar më 23/10/2020, ora 11:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori