"Me ty fshij b*thën", vazhdon sherri mes Çanit e Veliajt
Moderatori i njohur Arian Çani ka qënë i ftuar mbrëmë në "Xing me Ermalin".

Si rrallë herë më parë Çani ka folur gjërë e gjatë mbi profesionin e tij, familjen, aventurat dhe marrëdhëniet me politikanët.

Por si janë marrëdhëniet mes tij dhe kryebashkiakut Erion Veliaj.

Duke i kujtuar se kohë më parë Çani ka thënë për Veliajn se "Unë me ty fshi b*thën", Ermali ka kërkuar ti pajtojë ato.

Por Çani nuk mendon kështu, ai ka vazhduar injorimin duke thënë: "Kush është ky se nuk e njoh?" /albeu.com/Shtuar më 06/05/2018, ora 08:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori