Me top e tullumbace, si e festoi Zaho i Ramës Ditën e Verës (FOTO&VIDEO)

Pëlqej
Kryeministri Edi Rama dhe Linda Rama kanë vendosur t'a festojnë Ditën e Verës pranë familjes së tyre.

Pas videos ku Rama, Linda dhe Zaho po luanin futboll, janë zbuluar pamje të reja nga dita festive e familjes së kryeministrit.

Bashkëshortja e kryeministrit, Linda së bashku me djalin, Zahon janë fotografuar në rrugët e Tiranës.

Siç mund t'a shihni në galerinë më sipër ato janë fotografuar në bulevardin kryesor të kryeqytetit, ku mes mijëra banorëve kanë ndjekur festimet e Ditës së Verës. /albeu.com/


Shtuar më 14/03/2018, ora 13:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori