Me papuçe të kuqe, familja në Shijak ia gjen fiks Ramës
Kryeministri Edi Rama ka vizituar një banesë në Gjepalaj të Shijakut.

Ai ka ndarë edhe një foto nga kjo banesë ku duken vetëm këmbët e tij me papuçekuqe.

Rama thotë se mirë që të japin papuçet po të thonë edhe më fal që nuk kemi çorape të kuqe.

“Kur heq këpucët tek pragu jashtë dhe mirë të japin papuçekuqe, po të thonë dhe na fal që s’kemi edhe çorape të kuqe”, shkruan Rama.

Duket se ata ja kanë gjetur më së miri guston Kryeministrit, të cilit i pëlqejnë ngjyrat e ndezura dhe corrapët e veçanta.


Shtuar më 03/02/2021, ora 13:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori