"Më pak gjumë", Meta e nis ditën me ecje nga liqeni
Presidenti Ilir Meta ka publikuar një foto në Facebook, ku shfaqet te Liqeni Artificial.

I veshur me një xhup të zi, ai duket i buzëqeshur para kamerës. Meta shkruan se ka qenë një natë me pak orë gjumë, por me shumë oksigjen.

“Mirëmëngjes! Më pak gjumë dhe më shumë oksigjen!”, shkruan Meta krahas fotos.
Shtuar më 06/11/2020, ora 08:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori