Më mirë të jesh apo të kesh?!
Deputeti Eduard Ndocaj, i cili ka zënë një vend në parlament pas disa dorëheqjeve të deputetëve të Lezhës, ka kohë që është kthyer në një personazh tanimë.

Sonte ai është i ftuar në emisionin "Zonë e Lirë" të Arjan Çanit.

Gazetari i njohur po e interviston Ndocajn dhe ajo ç'ka vihet re është se Ndocaj ndodhet në postin aktual më së shumti për shkak të pasurisë së tij.

Të shumtë janë ata që duke ndjekur Ndocajn dhe duke marrë parasysh performancën e tij, thonë "më mirë të jesh apo të kesh".

Me siguri që çdokush e ka një përgjigje të veten për këtë pyetje, që i përgjigjet edhe rastit konkret. /Albeu.com/
Shtuar më 13/11/2015, ora 21:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori