Me iPhone 11 pro e stativ në dorë, "kameramania" e Ramës del zbuluar nga "spiuni" (VIDEO)
Prej kohësh moderatorja e njohur Anjeza Maja të themi se është bërë "krahu i djathtë" i kryeministrit Rama për transmetime gjatë konferencave apo deklaratave.

Ditën e djeshme, kryeministri vizitoi zonën e "nxehtë" të Ukrainës si përfaqësues i OSBE, dhe në grupin që e shoqëronte nuk kishte si të mungonte as Maja.

Ditën e djeshme për ERTV u publikuan pamje ekskluzive, të cilat me siguri të filmuara nga Anjeza Maja tregonin momentin brenda dhe teksa kryeministri Rama zbriste nga helikopteri në bazën ushtarake të Ukrainës.

Në pamjet e fundit, Maja mban në dorë një iPhone 11 pro dhe stativ.

Por në anën tjetër, është dikush që ka nxjerrë "zbuluar" vetë Anjezën.

Wshtë pikërisht një burrë me mjekër të bardhë dhe më një xhup blu shihet që nuk hipën në avion, por zgjatet vetëm për të bërë një foto.

Anjeza e shikon personin që bën foto, por duket qenë se është në orar të punës dhe me shefin përballë nuk mund të bëjë gjë./albeu.com


Shtuar më 22/01/2020, ora 14:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori