Me flamurin kuqezi në makinë, reperi serb i tërbon të gjithë (VIDEO)
Një repist i ri serb ka bërë "namin" me këngën e tij të re, duke i portretizuar dy kombet si një familje të madhe.

I riu, Aleksandar Milosavljeviç, është me origjinë serbe por prej vitesh jeton në Cadenazzo të Italisë ku edhe vijon karrierën si këngëtar.

këngën e tij më të fundit “Cani sciolti”, Aki Aki flet ndryshe nga serbët e tjerë, duke i konsideruar shqiptarët miq.

"Jemi si një familje dhe kjo dihet, niset njëri dhe nisen të gjithë, ose futet njëri futen të gjithë, bashkë me shqiptarë e serbë, ti e di."

video gjithashtu mbi disa makina të zeza janë vendosur tre flamuj, ai i Serbisë, i Shqipërisë dhe ai i Zvicrës.
Shtuar më 31/10/2019, ora 23:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori