"Më falni për shprehjen por ju q... motrat", protestusi shpërthen në transmetim live (VIDEO)
Një protestues i "Unazës së Re" është bërë viral në rrjet, pasi në një video të shpërndarë ai shpërthen në sharje kundër Bashkisë dhe policisë bashkiake.

Televizionet e pranishme kanë qënë në transmetim live dhe ka qënë e pamundur që të evidentohen sharjet banale të të riut edhe pse paraprakisht ai këkroi falje për fjalorin.

Për më tepër ju ftojmë të ndiqni videon e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 28/11/2018, ora 21:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori