Me emër shqiptar në krah, prostituta gjendet gjysëm e djegur e pa jetë në park
Një grua është gjetur pa jetë në një park në Mougins.

Mësohet se trupi i saj pjesërisht i djegur dhe i zhveshur, ndërsa së fundmi është identifikuar nga autoritetet dhe bëhet fjalë për një 37-vjeçare që punonte si prostitutë.

Ajo kishte "një emër të një mashkulli shqiptar të bërë tatuazhe në krah".

Gruaja e re ishte një prostitutë nga Evropa Lindore, shpjegojnë burime të njëpasnjëshme për Parizianin. Banore në Kanë, ajo u identifikua nga një hetues nga komisariati.

Trupi ishte zbuluar të mërkurën në mëngjes, nga një shëtitës, pranë pellgut të Font Merle, në parkun departamentor të Valmasque.

Shtuar më 27/12/2019, ora 19:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori